ABD’li aktör Matt Dillon: Türkiye’ye hayranım

ABD’li aktör Matt Dillon, onur konuğu olarak 54. Uluslararası Antalya Film Festivali’ne katıldı.

54. Uluslararası Antalya Film Festivali ‘Onur Ödülü’nü, Kültür ve Turizm Bakanı Numan Kurtulmuş’un elinden alan Matt Dillon, “Bu güzel festivalde ve bu güzel yerde, bu harika ülkede olmak çok güzel. Türkiye’ye ilk gelişim değil ama Antalya’ya ilk defa geliyorum ve burası muhteşem” dedi.

‘BU ÜLKEYİ TAKDİR EDİYORUM’

Kendisinin aynı zamanda mülteci haklarını savunan Uluslararası Mülteci Örgütü Yönetim Kurulu’nda olduğunu belirten dünyaca ünlü oyuncu, “Suriyeli mülteciler için yaptıklarından dolayı Türkiye’ye hayranım. Bu hayran olunacak bir şey çünkü Türkiye savaş mültecilerine dünyadaki tüm ülkelerden daha çok kucak açıyor. Bunu yaptıkları için bu ülkeyi takdir ediyorum. Teşekkürler” şeklinde konuştu.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.