Michael Schumacher’den kötü haber!

Efsane formula 1 pilotu Michael Schumacher ile ilgili bir haberin yayınlanmasının ardından menajeri açıklama yapmak zorunda kaldı.

Almanya’da yayın yapan Bunte dergisi, ‘Christmas mucizesi’ başlığı ile verdiği haberde Formula 1’in efsane pilotlarından Michael Schumacher’in sağlık durumunun iyiye gittiğini ve yürüyebileceğini yazdı. Ancak menajerinden gelen açıklama, durumun hiç de böyle olmadığını gözler önüne serdi.

Haberin yalan olduğunu belirten Sabine Kehm, dergiyi sert bir dille eleştirdi. Schumacher’in durumunun iyi olmadığını söyleyen Kehm “Ne yazık ki derginin bu haberinden sonra onun sağlık durumu hakkında açıklama yapmak zorunda kaldım. Terapist yardımı ile yürüdüğü ve kolunu kaldırabildiği haberleri gerçeği yansıtmıyor. Bunlar tam bir sorumsuzluk örneğidir çünkü sağlık durumu hakkındaki gizlilik onun için çok önemli… Konuyla ilgili insanların boş yere umutlanmasına neden oluyorlar” dedi.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.