“Menajerimi Ara” dizisinin Şenay Gürler ve İbrahim Kutluay’ın konuk olduğu tanıtım yayınlandı

Ay Yapım imzalı ‘Menajerimi Ara’ dizisinin Şenay Gürler ve İbrahim Kutluay’ın konuk olduğu 28. bölümden yeni bir tanıtım yayınlandı. Ayla (İpek Türktan Kaynak) oğlunun başına gelenlerin sorumlusu olduğunu düşündüğü Dicle’ye, (Ahsen Eroğlu) Barış’ı (Deniz Can Aktaş) bir daha görmemesini söylüyor.

Bu akşam izleyiciyle buluşacak olan ‘Menajerimi Ara’ dizisinin heyecan dolu 28. bölümünden yeni bir tanıtım yayınlandı. Tanıtımda; Dicle, Barış’ı yeniden motive etmeye çalışarak onu yeniden hayata bağlamaya çalışıyor. Ayla ise Dicle’yi Barış’ın düştüğü durumun sorumlusu olarak gördüğü için sert şekilde uyarıyor. Aydın (Beran Kotan) annesini durdurmaya çalışsa da Ayla, Dicle’ye Barış’ı bir daha görmemesi gerektiğini söylüyor. Şenay Gürler’in rol arkadaşına attığı tokat herkesi şaşırtıp Kıraç’ın (Barış Falay) başını ağrıtacakken Serkan (Serhat Teoman) Gökçe Bahadır davasının sorumlusunu öğrenmek için ekibe baskı yapıyor.

Kadrosunda Barış Falay, Canan Ergüder, Fatih Artman, Serhat Teoman, Ahsen Eroğlu, Deniz Can Aktaş ve Ayşenil Şamlıoğlu’nun yer aldığı ‘Menajerimi Ara’ her pazar akşamı saat 20.00’de Star TV ekranında!

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.