gazetemag tv

‘Menajerimi Ara’ ekibi vedalaştı

Ay Yapım’ın sevilen dizisi ‘Menajerimi Ara’ final bölümüyle ekranlara veda ediyor. Ünlü yıldızların ve menajerlerin bilinmeyen dünyasına ışık tutmasıyla ses getiren dizinin oyuncuları ve ekibi, çekimleri tamamlamalarının ardından büyük bir kutlamayla vedalaştılar.

‘MENAJERİMİ ARA’ KUTLAMA VİDEOSU: https://we.tl/t-pX8UEnFF7P

Farklı hikayesi, zengin oyuncu kadrosu ve her bölüm diziye dahil olan sürpriz konuklarıyla ekranlara yeni bir soluk getiren ‘Menajerimi Ara’nın hikayesi bu akşam Star TV’de sona eriyor. Geçtiğimiz cuma günü tamamlanan çekimlerin ardından dizinin oyuncuları ve ekibi, pasta keserek kutlama yaptı. Bu anları canlı yayınla sevenleriyle de paylaşan dizi ekibinin hem eğlenceli hem de duygusal anları dikkat çekti. 45 bölüm boyunca ünlü sanatçıların ve menajerlerin kusursuz görünen hayatlarının gerçeklerini izleyiciyle buluşturan dizi ekibi, haftalar süren yorgunluklarını ve streslerini veda kutlamasıyla taçlandırdı.

blank

Oyuncu kadrosunda Barış Falay, Fatih Artman, Ahsen Eroğlu, Deniz Can Aktaş, Özge Borak ve Ayşenil Şamlıoğlu’nun buluştuğu ‘Menajerimi Ara’ final bölümüyle bu akşam Star TV’de!

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.