Meltem Cumbul’dan skandal hareket

Adana Film Festivali’nde sunuculuk yapan Cumbul, en iyi yönetmen ödülünü kazanan Semih Kaplanoğlu’nun elini sıkmadı.

Adana Altın Koza olarak yapılırken değiştirilen ve bu yıl 24’üncüsü düzenlenen ‘Uluslararası Adana Film Festivali’, Çukurova Üniversitesi Kongre Merkezi’nde gerçekleşti. Meltem Cumbul’un sunuculuğunu yaptığı gecede, verilen ödüllerini geride bırakacak skandal bir olay yaşandı. ‘En İyi Yönetmen Ödülü’ne layık görülen Semih Kaplanoğlu, ödülünü almak için sahneye çıktı.

Elini geri çekip sırtını döndü

Gecenin sunucusu Cumbul, ünlü yönetmen Kaplanoğlu’na saygısızca bir harekette bulundu. Sunucuyla tokalaşmak için elini uzatan Kaplanoğlu, büyük şok yaşadı. Kendisine uzatılan eli tutmayan Cumbul, sırtını dönüp Kaplanoğlu’nu protesto etti. Cumbul’un bu protestosu salondakilerin şaşkınlık yaşamasına neden oldu. Oyuncu Caner Cindoruk da ayağa kalkıp duruma tepki gösterdi.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.