gazetemag tv

“Love İstanbul” görkemli bir partiyle tanıtıldı!

Time Out İstanbul, yeni sezonda şehri ele geçirecek ve çok konuşulacak global bir projeye imza atıyor.

LOVE İSTANBUL! Dünyada 50. yılını kutlayan Time Out dergisinin New York, Londra, Tokyo, Lizbon ve Paris’te büyük ilgi gören projesi şimdi İstanbul’u ele geçiriyor. “Love İstanbul” ile şehrin çok sevilen, gizli kalmış veya keşfedilmeyi bekleyen yeme-içme, kültür sanat mekanları, dükkanları ve tarihi hazineleri keşif haritasına, kırmızı kalplerle eklenecek. Okuyucuların, semt elçilerinin, mekan sahiplerinin ve mahalle sakinlerinin katkılarıyla hazırlanacak listeler de İstanbul’u baştan sona keşfetmek için harika bir olanak sağlayacak. İstanbulluların da aday gösterme ve oylama sürecine dahil olacağı Love İstanbul Ödülleri Aralık 2019’da görkemli bir törenle sahiplerini bulacak. Heyecanla beklenen proje, 25 Eylül Çarşamba günü Setup’da düzenlenen görkemli bir partiyle tanıtıldı. Geceye Meltem Cumbul, Gonca Vuslateri, Somer Sivrioğlu, Jabbar ve Uğur Kurul gibi ünlü simalar katıldı.

Time Out İstanbul’un ödüllerle taçlandıracağı LOVE İSTANBUL projesi için geri sayım başladı… Poje, İstanbul’un 39 ilçesinde en sevilen yeme-içme, kültür-sanat mekanları, dükkanları ve kent simgelerini listeleyecek ve şehrin tarihine not düşecek. Bu dev birikim Time Out İstanbul yazarları, okuyucuları, semt elçileri, mahalle sakinleri ve mekan sahiplerinin katkılarıyla hazırlanacak. İlçeler en sevilen dükkan, sanat-kültür-etkinlik mekanı, aile-keyif-spor mekanı, kent simgeleri ve yeme-içme mekanı kategorilerinde yarışacaklar. Şehrin en popüler isimlerinden gizli kalmış kahramanlarına, İstanbul tüm güzelliğiyle bir kez daha başrolde olacak. Love İstanbul Ödülleri, İstanbulluların oyları ile sahiplerini bulacak. Heyecanla beklenen projenin tanıtım partisi ise görkemli bir sokak partisiyle şehrin popüler mekanlarından Setup’da gerçekleşti. Geceye Meltem Cumbul, Gonca Vuslateri, Somer Sivrioğlu, Jabbar ve Uğur Kurul gibi ünlü simalar da katıldı.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler