Melis Sezen: Spor olarak dans etmeyi daha çok seviyorum

“Mucize 2 Aşk” filmiyle beyazperdede yeteneğini biz kez daha sergileyen genç oyuncu Melis Sezen, bir dergiye birbirinden özel pozlar verdi.

Genç yaşına rağmen 4 sinema filmine imza atan Sezen, “Sinemanın ruhu çok başka hele ‘Şampiyon’ ve ‘Mucize 2 Aşk’ gibi değerli filmlerin içinde olmak çok özel benim için.” dedi. Formunu dans etmeye borçlu olduğunu söyleyen Sezen, “Spor olarak dans etmeyi daha çok seviyorum. Salsa, bachata ve tango yapıyorum. Salsa da tango da vücudu inanılmaz sıkılaştıran ve merkezi güç isteyen danslar.” dedi.

blank
Melis Sezen

“TEKNOLOJİ İNSANI DEĞİLİM”

“JOAQUİN PHOENİX GİBİ İSİMLERLE AYNI LİSTEDE OLMAK PAHA BİÇİLEMEZ”

Teknolojiyle arasının çok iyi olmadığını söyleyen oyuncu, “İşimi görecek kadar iyi diyebilirim. Çok teknoloji insanı değilim sanırım, elimde kağıt olsun, yazayım, çizeyim isterim.” dedi. Geçtiğimiz ay IMDB 100 listesine giren Sezen, “Ben de çok şaşırdım görünce, inanamadım hatta. IMDB’nin listesinde olmak
gerçekten mutluluk verici… Hele Joaquin Phoenix gibi isimlerle aynı listede
olmak benim için paha biçilemez!” dedi.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.