Didem Soydan ve Burak Deniz at üzerinde gezintiye çıktı

Şimdilerde Maraşlı dizisinde başrol olarak yer alan Burak Deniz ve model sevgilisi Didem Soydan adeta aşk tazeledi. Ünlü çift at üzerinde gezintiye çıktı. Yakışıklı oyuncu Burak Deniz, sevgilisiyle keyifli hallerini sosyal medya hesabından takipçileri ile paylaştı.

Maraşlı dizisi ile dikkatleri üzerine çeken Burak Deniz ile model sevgilisi Didem Soydan’dan yeni poz geldi. Sosyal medyadan sık sık paylaşım yapan Burak Deniz ve Didem Soydan at binmeye gitti.

At üzerinde gezintiye çıkan ünlü çift aşk tazelerken adeta düşman çatlattı. Burak Deniz, sevgilisi Didem Soydan ile at bindiği anları sosyal medya hesabından takipçilerinin beğenisine sundu.

Burak Deniz’in “Hoo oğlum hoo” notunu düştüğü kare, kısa sürede takipçilerinden yoğun ilgi gördü. Sosyal medya kullanıcıları Burak Deniz’in Maraşlı dizisindeki hallerine göndermede bulunarak ‘Biraz ağırdan almamız lazım bayan’ gibi yorumlar yaptı.

blank

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.