Maseratili Polis Hüseyin Tayfun Üçgül, intihar etti

Maseratili polis olarak bilinen Hüseyin Tayfun Üçgül’ün Muğla Dalyan’da yol kenarında kafasına sıkarak intihar ettiği belirtiliyor.

8,5 milyon liralık Maserati kullanan polis memuru Hüseyin Tayfun Üçgül, geçtiğimiz haftalarda trafikte yaşanan tartışma sırasında avukat Fatih Uzun’un bacağını kırmıştı.

Olayın ardından polis memurunun kullandığı 8,5 milyonluk Maserati marka otomobil Türkiye’nin gündemine oturdu.

Zayıflama çayı satarak bu serveti elde ettiğini öne süren polis memurunun eşi Özlem Üçgül, 2016’da yaptığı ticaretin ardından üzerine kayıtlı 3 villa, 1 restoran, 1 işyeri 2 de otomobilinin olduğunu açıkladı.

Üçgül, internetten zayıflama çayı sattığını, 7 yıldır kendi işini yaptığını, yanında 15 sigortalı eleman çalıştırdığını belirterek, ‘Bütün mal varlığı şirketimin üzerinedir, şirket de bana aittir. Benim olan eşimindir. Eşimin olan da benimdir’ dedi.

Tartışmaların ardından açığa alınan Hüseyin Tayfun Üçgül’ün intihar ederek hayatına son verdiği öğrenildi.

Haberi Gazeteci Fatih Altaylı, Twitter hesabından aktardı. Altaylı ayrıca intiharı ‘şüpheli’ olarak niteledi.

https://twitter.com/fatihaltayli/status/1678785418815328260?s=20

 

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.