“Maraşlı”nın merakla beklenen ilk tanıtımı yayınlandı

Yapımını ‘’Tims&B Productions’ın, yapımcılığını Timur Savcı ve Burak Sağyaşar’ın üstlendiği, başrollerini Burak Deniz ve Alina Boz’un paylaştığı “Maraşlı” ATV ekranlarından izleyiciyle buluşmaya hazırlanıyor. Ekranlara görkemli kadrosu ve ezber bozan hikayesiyle damga vuracak “Maraşlı”nın, merakla beklenen ilk tanıtımı yayınlandı!

Maraşlı (Burak Deniz) ve Mahur (Alina Boz)’un sahafta tanıştıkları ilk günle başlayan tanıtımda, Maraşlı’nın kızıyla yaşadığı acı dolu günü sorgu odasında anlatması dikkat çekti. Maraşlı ve Mahur’un uyumlarının göz doldurduğu fragmanda ikilinin aksiyon dolu sahneleri de oldukça merak uyandırdı.

Başarılı oyuncu Burak Deniz’in eski asker ‘Maraşlı’ karakterine hayat verdiği dizide, güzel oyuncu Alina Boz, fotoğraf sanatçısı ‘Mahur’ karakterini canlandırıyor.

blank

TEASER AFİŞ YAYINLANDI!

Maraşlı’nın büyük beğeni toplayan tanıtım yayınıyla birlikte dizinin teaser afişi de görücüye çıktı. Maraşlı ve Mahur karakterlerini tanıtan teaser afiş izleyiciden tam not aldı.

Ekrana gelen ilk tanıtımı ve teaser afişiyle merakı arttıran ve adından söz ettirmeye başlayan dizi, ATV ekranlarında izleyici ile buluşmak için gün sayıyor!

Senaryosunu Ethem Özışık’ın, yönetmenliğini Arda Sarıgün’ün üstlendiği dizinin görkemli kadrosunda; Kerem Atabeyoğlu, Saygın Soysal, Cemil Büyükdöğerli, Rojda Demirer, Melis İşiten, Cihan Yenici, Neslihan Acar, Sinem Akyol, Türkü Su Demirel, Gizem Kala ve Bedriye Rosa Çelik rol alıyor.

Dizinin konusu; Özel Kuvvetler’den ayrılma eski asker olan Maraşlı, açtığı sahaf dükkanı ile hayatını geçirmek istemektedir. Gözüpek, cesur, adaleti kendi bildiği yollarla sağlamaya çalışan Maraşlı’nın hayatının dönüm noktası, kızı Zeliş’in vurulduğu gündür. Tek amacı, hasta olanı kızını hayata döndürmek olan Maraşlı, evladına yaşatılan büyük acıyı unutamamaktadır. Bir gün sahaf dükkanından içeri dünyalar güzeli Mahur Türel girer ve Mahur o gün istemeden bir olaya karışır. Maraşlı, Mahur’un hayatını kurtarır. Ve o gün kaderleri birbirine bağlanır.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.