Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul Malkara’da Gerçekleştirilen Bayramlaşma Törenine Katıldı

Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul, Kurban Bayramı dolayısı ile 9 Temmuz 2022 Cumartesi günü saat 14.00’te Hükümet Konağı önünde yapılan bayramlaşma törenine katıldı.

Gerçekleştirilen bayramlaşma töreninde, Malkara Kaymakamı Kerem Süleyman Yüksel, 95. Zırhlı Tugay Komutanı Tuğgeneral Engin Candaş, Malkara İlçe Jandarma Komutan V. J. Asb. Kd. Bçvş. Celal Cem, İlçe Emniyet Müdürü Başkomiser İsa Karasu, Siyasi Parti Başkanları ve Temsilcileri, Belediye Başkan Yardımcıları Hüseyin Vasfi Güner, Ersin Kaçar, Belediye Meclis Üyeleri, STK Başkanları, Daire Müdürleri, Dernek Başkanları, Gaziler, Muhtarlar ve Basın Mensupları yer aldı.

Malkara Kaymakamı Kerem Süleyman Yüksel İslam Âleminin ve Malkaralıların Mübarek Kurban Bayramını tebrik etti.

Hükümet Konağı önünde yapılan bayramlaşmanın ardından tören son buldu.

Hükümet Konağı önünde gerçekleştirilen bayramlaşma öncesi Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul, CHP Malkara İlçe Başkanlığını ziyaret edip parti üyelerinin Mübarek Kurban Bayramını kutladı.

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.