Mahsun Kırmızıgül 16 yıllık konser orucunu bozdu

Kuruçeşme Açıkhava’da önceki akşam Mahsun Kırmızıgül sahne aldı. 16 yıllık konser orucunu bozan şarkıcı, “Muhteşem bir atmosfer vardı” dedi.

Mahsun Kırmızıgül’ün 16 yıllık konser özlemi bitti…

Günler öncesinden biletleri tükenen konser Kuruçeşme Açıkhava’daydı.

“Anlatacaklarım Var” adlı şovuyla sevenlerinin karşısına çıkan Kırmızıgül, büyük alkış aldı.

“Masum hikayelerden konuşacağız”
“Uzun zaman sonra karşınızdayım. Sizlere yeniden kavuştuğum için çok mutluyum ve çok heyecanlıyım. Bu özel gecede geçmişten, şarkılardan, filmlerden, sevgiden, dostluktan, sevdadan, masum hikayelerden konuşacağız. İyi ki varsınız. Hoş geldiniz” diyerek konserine start veren Kırmızıgül, çok sevilen parçalarını seslendirdi.

Neşet Ertaş, Erkin Koray, Edip Akbayram, Barış Manço gibi pek çok usta ismin eserlerini de okuyan Kırmızıgül’e dev bir koro eşlik etti.

blank

“Muhteşem bir atmosfer vardı”
Instagram hesabından konsere dair bir kesit yayınlayan Kırmızıgül, “Uzun yıllardan sonra ilk kez dostlarla buluştuk. Muhteşem bir atmosfer vardı. Rusya’dan İran’dan, Almanya’dan, Azerbaycan’dan, Irak’tan ve yurdun dört bir yanından gelenler vardı. Teşekkürler iyi ki varsınız.” notunu düştü.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.