Gölcük Güller Diyarı Isparta’da Tatnııldı

Gölcük Belediyesi Sanat Galerisi ekibi, Isparta Uluslararası Gül Festivali’nde açtığı stantta ilçenin sanatsal ve kültürel faaliyetleri ile doğal güzelliklerini tanıttılar.

Gölcük Belediyesi, üç gün sürecek ve güle dair her şeyin yer aldığı Isparta Uluslararası Gül Festivali’nde yerini aldı. Gölcük Belediyesi Sanat Galesi ekibi, davetli olarak katıldıkları festivalde açtıkları stant ile ilçenin sanatsal ve kültürel faaliyetleri ile doğal güzelliklerini tanıttılar. Yöresel kıyafetleri ile stantta ziyaretçilerini karşılayan Gölcük Belediyesi ekibi; tamamen el emeği ile üretilen Döşeme Köyü Bebekleri (Nüzhetiye Bebeği) ve geri dönüşüm ürünleri hakkında bilgiler verdiler.

GÖLCÜK’Ü KARDEŞ BELEDİYE OLARAK KABUL ETTİLER

Festivalde Isparta İl Kültür ve Turizm Müdürü Ali göçer ve Isparta Belediye Başkanı Şükrü Başdeğirmen, Kültür Başkan Yardımcısı Fahreddin Gözgün, Gölcük Belediyesi standını ziyaret ettiler. Isparta heyeti; kardeş belediye olarak kabul ettikleri Gölcük Belediyesi’nin çalışmalarını beğeni ile incelediler. Gölcük ekibi; standı ziyaret eden Isparta Belediye Başkanı Şükrü Başdeğirmen’e Döşeme Köyü Bebeği hediye ettiler.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.