‘Love 101’in kadrosuna bir sürpriz isim daha katıldı!

Geçtiğimiz haftalarda çekimlerine başlanan ‘Love 101’ adlı dizinin ekibine oyuncu Tuba Ünsal da dahil oldu.

Netflix’te ‘Hakan Muhafız’ ve ‘Atiye’nin ardından yayınlanan üçüncü Türk dizisi Love 101’in çekimlerine geçtiğimiz haftalarda başlandı. Kubilay Aka ile Alina Boz’un, Mert Yazıcıoğlu ile İpek Filiz Yazıcı’nın, Kaan Urgancıoğlu ile de Pınar Deniz’in partner olduğu dizi, lisede geçen olayları konu alacak. Ahmet Katıksız’ın yönettiği dizinin kadrosunda Selahattin Paşalı da yer alıyor.

Ekibe taze kan

Son olarak ekibe oyuncu Tuba Ünsal da dahil oldu. Ünsal, hakkında çıkan iddiaları doğruladı ve ‘Love 101’in kadrosunda yer alacağını şu paylaşımla duyurdu.

blank
Tuba Ünsal

Öte yandan dizi, 130 ülkede yayınlanacak ve 1990’lı yıllarda geçecek. Senaristliğini Ufak Tefek Cinayetler’den hatırlayacağınız Meriç Acemi’nin üstlendiği dizide, 5 lise öğrencisi gencin yaşam savaşı ele alınacak.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.