L’Oréal Paris Elseve ve Hande Erçel’den İstanbul’da muhteşem parti

Saç Bakım ve güzellik trendlerinin öncüsü L’Oréal Paris Elseve, güzellik elçisi Hande Erçel ile birlikte, magazin ve cemiyet dünyasının ünlü isimlerini özel bir etkinlikle bir araya getirdi.

Partide Hande Erçel’in yanı sıra Burcu Özberk, Şirin Ediger, Deniz Marşan, Hande Can, Aleyna Solaker ve Gamze Erçel gibi isimler yer aldı.

blank
Hande Erçel

L’Oréal Paris Elseve’nin hem saçında hem de hayallerinde sınır tanımayan kızlara #gitgidebildiginkadar dediği yepyeni uzun saç bakım ailesi “Dream Long” için 9 Temmuz Salı akşamı Klein Garten’da düzenlediği özel gecede, güzellik elçisi Hande Erçel ve magazin dünyasından birçok ünlü isim yer aldı.

blank
Burcu Özberk

L’Oréal Paris Elseve’nin uzun saç bakım ailesi “Dream Long” için düzenlenen etkinlikte Hande Erçel: “Hayallerinde sınır tanımayan kadınların yanında olan L’Oréal Paris Elseve ailesi ile bu akşam burada olmak benim için çok anlamlı. Ben hayallerimi hiçbir zaman kestirip atmadım, inandığım işlerin hep peşinden koştum. Buradan bütün güçlü kızlara da tavsiyem de hayallerinizin peşini bırakmayın. Dream Long gibi gidebildiğiniz kadar gidin” dedi.

blank
Gamze Erçel

Hande Erçel’in ev sahipliğinde geceye katılan davetliler, uzun saçlar için tasarlanmış L’Oréal Paris Elseve Dream Long Ailesi ile hayallerindeki gibi sınırsız ve renkli bir akşamda doyasıya eğlendi.

 

hande ercel
Dilara Sasa-Gamze Erçel-Hande Erçel-Feyza Kazak-Serhat Şen
Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.