Kubilay Aka’dan Bade İşçil açıklaması geldi!

Oyuncu Kubilay Aka sosyal medya hesaplarından yaptığı açıklama ile Bade İşçil ile aşk yaşamadığını sadece arkadaş olarak kahve içtiklerini söyledi.

Oyuncu Kubilay Aka, bugün çıkan “Bade İşçil ile aşk mı yaşıyor?” haberlerini sosyal medya hesaplarından yaptığı açıklamayla yalanladı. Yakışıklı oyuncu yaptığı açıklamada “Bugün rol arkadaşım Bade İşçil ile hakkımızda çıkan haberleri şaşkınlıkla ve büyük üzüntüyle takip etmekteyim. Sadece işimle gündemde olmak isterken iki arkadaşın kahve içmesinin bile çarpıtılarak haber yapıldığını görmek inanın çok üzücü. Tüm yasal haklarımı saklı tutarak ortada bir ilişki olmadığını kamuoyunun bilgisine sunmak isterim.” dedi.

Ne olmuştu?

Oyuncu Kubilay Aka ve Bade İşçil’in Beşiktaş’ta bir mekanın terasında çekilen görüntüleri magazin basınına servis edilmişti. Ünlü oyuncuların samimi bir şekilde sohbet ettiği iddia edilmişti.

Kubilay Aka ve Bade İşçil, yeni bir aşka yelken mi açtı?

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.