‘Kösem Sultan’ Beren Saat sosyal medyada olay oldu!

Muhteşem Yüzyıl Kösem son bölüme Beren Saat damgasını vurdu. Kösem Sultan ile 7. bölümde diziye dahil olan Beren Saat’in performansı Twitter’ı ikiye böldü ve kısa sürede TT oldu.

Muhteşem Yüzyıl Kösem son bölüme Beren Saat damgasını vurdu. Kösem olan Beren Saat’in performansı ise Twitter’ın gündemi oldu, yüzlerce yorum yağdı.

Muhteşem Yüzyıl Kösem 7. bölüm başlar başlamaz kullanıcılar twitter’dan yorum yağdırdı. Beren Saat’in performansı birçok kullanıcı tarafından beğenilmedi.

Ünlü oyuncu Beren Saat, ‘Muhteşem Yüzyıl Kösem’ dizisinde rol almaya başladı. Muhteşem Yüzyıl Kösem’in 7. bölümü ile dün ilk kez seyirci karşısına çıkan Beren Saat’in performansı farklı yorumlara neden oldu.

‘Muhteşem Yüzyıl Kösem’ dizisinin Beren Saat’in de yer aldığı yeni bölümü yayınlandı. İntikam dizisinden sonra ekranlara ara veren Beren Saat, Twitter’ da en çok konuşulan konulardan oldu.

Muhteşem Yüzyıl-Kösem Sultan’dan gelen teklifi kabul eden Saat’in hayranları merakla güzel oyuncunun izleyici karşısına çıkacağı anı bekliyordu. Dizinin reyting performansı sebebiyle, Beren Saat’in diziye dahil olacağı tarih öne çekildi ve ünlü oyuncu dün 7. bölümde ekrana geldi.

KÖSEM İLE SULTAN AHMED ÖPÜŞTÜ KENAN DOĞUĞU KÖPÜRDÜ!

‘Muhteşem Yüzyıl Kösem’ 7. bölümde Beren Saat diziye bomba gibi girdi. Girdiği ilk sahnede isyanı bastırarak tahtı koruyan Kösem Sultan, isyanda vurulmasına rağmen boynundaki Cevşen-i Kebir sayesinde ölümden döndü. Bu olaydan çok etkilenen Kösem, müslüman olmaya karar verdi. Sultan Ahmed’i çiçek hastalığına da deva olan Kösem Sultan’ın Sultan Ahmed ile öpüşmesi ise reytingleri beklentilerin altında kalan dizinin 7. bölümüne damga vurdu.

BEREN SAAT’İN OYUNCULUĞU SOSYAL MEDYADA TARTIŞMA KONUSU OLDU

Yeni rolüyle dün ilk kez seyirci karşısına çıkan Beren Saat’in performansı tartışma konusu oldu. Çok sayıda izleyici Beren Saat’in performansını beğenirken, bazı izleyiciler de ünlü ismin oyunculuğunu eleştirdi.

İşte Beren Saat’in oyunculuğuyla ilgili Twitter’da yapılan yorumlardan bazıları:

– Beren Saat’i hiç sevmedim. Yani sarışın bi loz 10 dakikada mı değişti… 5 yıl falan geçseydi madem diğer kiz daha iyidi yani

– Beren ise diziye pat diye girdi ama hiç de eğreti durmamış. Ekin ile de olmuşlar, bakışlar falan. Kısaca klasik Beren Saat.

– Evlilik yaramadi galiba, paslanmis miyiz biraz?

– Muhteşem Yüzyıl Kösem bu akşam harika bir bölümdü. Beren Saat harikasin.. İyiki geldin.

– Beren Saat’e çok yük bindirdiler reyting açısından. Eğer yarın sonuçlar iyi gelmezse kalemi olan yazar artık ‘Beren kurtaramadı’ vs diye…-

– Kösem Sultan dizisi beklentilerimin tamamen altıda. İnşallah Beren Saat kendini bu diziyle bitirmez.

-Beren Saat Hülya Avşar Ekin Koç tek kelimeyle mükemmel ötesi… Kösem asıl şimdi başlıyor

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.