Oyuncu Ayfer Dönmez ve Kenan Doğulu aynı sahneyi paylaştı

Güzel oyuncu Ayfer Dönmez, sahne performansıyla büyüledi. Ayfer Dönmez, geçtiğimiz günlerde bir derginin kutlama gecesinde, ilk kez sahneye çıkarak sesiyle ve sahne performansıyla alkış topladı.

Oynadığı dizi ve filmlerde oyunculuğuyla beğenilen Dönmez, yaklaşık bir saat kaldığı sahnede yabancı jazz parçalar seslendirdi. Geceye katılanlar arasında yer alan Kenan Doğulu ve Beren Saat çiftiyle de yakın arkadaş olan Ayfer Dönmez, gecenin ilerleyen saatlerinde Kenan Doğulu’yu sahneye çağırarak Doğulu ile aynı sahneyi paylaştı.

blank

Güzelliği ve zarifliği ile sahnede göz dolduran güzel oyuncu, sahne sonrasında Beren Saat ve Kenan Doğulu ile çekilen fotoğrafını “Gece Beren’le birlikte Kenan’dan aldığımız sahne dersleriyle devam etmişti” yorumuyla takipçileriyle paylaştı. İlk kez sahneye çıkan güzel oyuncu, gece boyunca söylediği jazz şarkılarla davetlilerin kulaklarının pasını sildi.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.