Kerem Bürsin’in kasları tartışma konusu oldu

Serenay Sarıkaya ile olan ilişkisiyle gündemden düşmeyen oyuncu Kerem Bürsin’in kasları tartışma konusu oldu.

Günde 6 saat boks ve cross-fit yapan ve son günlerde kaslarıyla gündeme gelen Kerem Bürsin, “protein tozu mu kullanıyor” iddialarına cevap verdi.

“Alın teri”

29 yaşındaki oyuncu “Bu kaslar protein tozu değil, alın teri.” dedi. Bürsin, şunları söyledi: ”Protein tozu olaylarıyla, takviyelerle hiç alakam yok. Ben gençlere protein tozu kullanmadan da böyle kaslara sahip olunabileceğini göstermek istiyorum.”

”Boksa kafayı fena taktım”

Amerika’da ünlü boksör Tony Jeffries, Türkiye’de de Burak Uğur’la çalıştığını söyleyen Kerem Bürsin, “Her sabah 06.30’da kalkıp antrenmana gidiyorum. Boksa kafayı fena taktım. O kadar ki 5 Kasım’da şampiyonluk maçına çıkacak profesyonel boksör Avni Yıldırım’la önümüzdeki hafta Antalya’da kampa gireceğim.” dedi.

kerem-bursin

Çekimler Ekim sonu

Oyuncunun yeni dizisi “Bu Şehir Arkandan Gelecek”in çekimleri, ekim sonunda başlayacak. Bürsin dizide bir boksörü canlandıracak

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.