Kerem Bürsin, Hande Erçel’le ilgili ilk kez konuştu! Reklam aşkı yaşadıkları konuşuluyordu!

Fox TV’de ekrana getirilen Sen Çal Kapımı dizisindeki uyumları çok beğenilen ve aşk yaşadıkları iddia edilen Kerem Bürsin ile Hande Erçel, hayranları tarafından çok yakıştırılıyor. Diziye fayda sağlaması için reklam aşkı yaşadıkları iddia edilen ikiliden Kerem Bürsin konuyla ilgili ilk kez konuştu.

Sen Çal Kapımı dizisinin Serkan’ı Kerem Bürsin ve Eda’sı Hande Erçel, sosyal medyada hayranları tarafından çok yakıştırılıyor. Set dışında da oldukça yakın olan ikilinin aşk yaşadıkları iddia ediliyor.

Başarılı oyuncu Kerem Bürsin, reklam aşkı yaşadıkları yönünde çıkan haberler karşısında sessizliğini bozdu. Milliyet’ten Seçkin Şenvardar’ın haberine göre; Bürsin, “Ben ona inanmıyorum. Öyle bir dünya yok, benim dünyamda öyle bir şey. PR için aşk yok. Biz de insanız, öyle bir şey söz konusu değil. Yapan var mı bilmiyorum, varsa da yazıklar olsun. Biliyorsunuz yalanın ömrü fazla sürmez zaten” dedi.

‘Hande Erçel ile başka bir projede yine birlikte oynamak ister misiniz?’ sorusuna yanıt veren Kerem Bürsin şu ifadeleri kullandı:

‘Dürüst olacağım, evet kesinlikle isterim. Güzel bir sinerji yakaladık. Bence bunu yakalayınca insan farklı karakterlerle de o kişiyle çalışmak ister. Bunun örnekleri burada da, Hollywood’da da var. Nedeni aşk değil. Aşk başka değerli bir şey. Bu sorular artık gelmesin, öyle bir şey olursa emin olun siz de bilirsiniz’

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.