Hayatını kaybeden Karatan Çantay’ın sevgilisi ortaya çıktı!

1995 yılında Türkiye erkek güzeli seçilen ve daha sonrasında kariyerinin zirvesindeyken yurtdışına giden Karahan Çantay, Tayland’da geçirdiği trafik kazası sonrası hayatını kaybetti. Cenazesi Türkiye’ye getirilen Karahan Çantay’ın Taylandlı sevgilisi ile fotoğrafları ortaya çıktı.

Tayland’da geçirdiği motosiklet kazası sonucu hayatını kaybeden 1995 yılında Türkiye erkek güzeli seçilen Karahan Çantay’ın cenazesi Türkiye’ye getirildi. Karahan Çantay’ın, Taylandlı sevgilisi ortaya çıktı.

Onur Akay, bugünkü köşesinde şu ifadelere yer verdi: Magazin Masası’nda yayınladığım röportajda, Karahan Çantay’ın çevresindeki insanlardan gelen bazı iddialar da vardı ve yazmıştım.

O iddialar ne olursa olsun Karahan Çantay’ın Taylandlı sevgilisine de deli gibi aşık olduğunu biliyordum. Çok üzgün olan Taylandlı sevgilisine ulaştım ve ‘Ölene kadar Karahan Çantay’ı seveceğim.’ mesajını gönderdi.

blank

KARAHAN ÇANTAY KİMDİR?

Karahan Çantay, 21 Aralık 1973 tarihinde öğretmen bir baba ile ev hanımı bir annenin oğlu olarak Ankara’da doğmuştur. Balıkesir’de büyümüştür. İlk, orta ve liseyi Baversite sınavlarında da, en büyük ideali olan ODTÜ’ye dereceyle girdi. 1990 yılında ODTÜ Matematik Bölümü’nü kazandı. Son sınıfa kadar okudu. Mankenliğe başlayınca okulu bıraktı. 2000 yılında okuldan atıldı.

1995 yılında “Mr. Turkey” model yarışmasının birincisi oldu. 1996 yılında ilk kez İstanbul’da düzenlenen Mr World erkek güzellik yarışmasında Türkiye’yi temsil etmiş ve Tom Nuyens ile Gabriel Soto’nun ardından üçüncü oldu.

Mankenlik, fotomodellik derken, dizilerde de rol aldı. 1999 yılında ‘uyuşturucu bulundurmak ve nakletmek’ suçundan hakkında dava açıldı.

Karahan Çantay’ın cenazesi Tayland’dan Türkiye’ye getirildi

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.