Kenan İmirzalıoğlu’nun mutlu günü! Sinem Kobal hamile!

Geçtiğimiz yıl kızları Lalin’i kucaklarına alan Kenan İmirzalıoğlu ve Sinem Kobal cephesinden müjdeli haber geldi. Uzun süredir ekranlardan uzak olan Sinem Kobal’ın üç buçuk aylık hamile olduğu iddia edildi.

Beş yıl önce dünayevine giren ünlü oyuncu Sinem Kobal ile meslektaşı Kenan İmirzalıoğlu, kızları Lalin’i geçtiğimiz sene kucaklarına almıştı.

Mutlu evliliklerini gözlerden uzak yaşamayı tercih eden ünlü çiftin cephesinden müjdeli haber geldi. Sinem Kobal’ın üç buçuk aylık hamile olduğu ortaya çıktı. Çiftin, erkek bebek beklediği öğrenildi.

Ünlü çiftin güzel haberi sadece aileleri paylaştığı ve duyulmaması için büyük özen gösterdiği ortaya çıktı. Pandemi nedeniyle Sinem Kobal’ın hamileliğinin büyük bir kısmını Selimiye’de geçireceği iddia edildi.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.