Kenan İmirzalıoğlu: Bir kız çocuğu bekliyoruz. Çok heyecanlıyız

Kenan İmirzalıoğlu, babalık heyecanına daha fazla dayanamadı, eşi Sinem Kobal’ın kız bebek beklediği haberini gazetecilerle paylaştı.

Baba olmaya hazırlanan oyuncu-sunucu Kenan İmirzalıoğlu, heyecanını ilk kez paylaştı. Eşi Sinem Kobal 4 aylık hamile olan ve kız bebek bekleyen İmirzalıoğlu, Emirgan’da habercilerle ayaküstü sohbet etti. Çıkan haberleri doğrulayan İmirzalıoğlu, bebek sevincini “Bir kız çocuğu bekliyoruz. Çok heyecanlıyız, bebeğimizi kucağımıza almak için sabırsızlanıyoruz. Allah sağlıklı olarak kucağımıza almayı nasip etsin“ sözleriyle anlattı.

SİNEM’İN KEYFİ YERİNDE

Sinem Kobal’ın rahat bir hamilelik geçirdiğini söyleyen İmirzalıoğlu, “Herkes bu zamanda zorluklar yaşıyor. İnşallah bizde rahat bir şekilde atlatacağız ve hastanelerimiz daha sağlıklı hale gelecek. Sinem’in de keyfi yerinde gayet sağlıklı çok mutluyuz” diye konuştu. Oyuncu, isim konusunda henüz netleşmediklerini söyledi.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.