Tuba Büyüküstün Mert Fırat ve Edis’i övdü

Dünya Sağlık Örgütü, koronavirüs sürecinde kişisel hesaplarında yaptıkları yayınlarla birçok kişiye ulaşan Tuba Büyüküstün, Mert Fırat ve Edis’e destek veren bir açıklamada bulundu.

Koronavirüs salgını sebebiyle tüm dünya gibi evlerine kapanan ünlü isimlere Dünya Sağlık Örgütüne (DSÖ) destek geldi. DSÖ Avrupa Bölge Ofisinden yapılan açıklamada, Tuba Büyüküstün, Mert Fırat ve Edis gibi ünlü isimlerin geleneksel medyanın ulaşabildiğinden daha geniş bir kitleye hitap ettiklerini ve koronavirüs hakkında doğru açıklamalarda bulundukları belirtildi.

Açıklamada belirtilen ünlü isimlerin, sosyal medya hesaplarından yaptıkları canlı yayınlarla takipçilerine salgınla ilgili bilgilendirmede bulunduğu ifade edildi. Tuba Büyüküstün‘ün canlı yayında DSÖ’den Halk Sağlığı görevlisi Dr. Bahadır Sucaklı ile koronavirüse karşı tavsiyelerini konuştuğu, yayını yaklaşık 35 bin kişinin takip ettiğinin altı çizildi.

ÜNLÜLER KİŞİSEL HESAPLARINDAN DAHA GENİŞ KİTLELERE ULAŞIYOR!

Mert Fırat‘ın da takipçilerine, koronavirüs ile ilgili doğru bilgiye sahip olmanın önemine ilişkin değerlendirmelerde bulunduğu belirtildi. Edis Görgülü‘nün de DSÖ tarafından açıklanan koronavirüs tedbirlerini hayranlarıyla paylaştığı belirtilen açıklamada, ünlülerin destekleriyle geleneksel medyanın ulaşabildiğinden daha geniş bir kitleye ulaşıldığına işaret edildi.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.