gazetemag tv

Kara Sevda’da sarsıcı gelişme

Ay Yapım imzalı Kara Sevda’nın dün akşam yayınlanan bölümünde, kaçtığı sanılan Emir’in hiç beklenmedik bir anda ortaya çıkışı büyük şok etkisi yarattı. Kemal ve Nihan, Emir’in artık başka bir ülkede olduğunu düşünürken, Emir kusursuz bir planla Deniz ve Zeynep’i alarak kaçmayı başardı.

Burak Özçivit ve Neslihan Atagül’ün rol aldığı ‘Kara Sevda’nın dün akşam ekranlara gelen bölümünde bulutların üzerinde gezen Kemal ve Nihan, Emir’in kusursuz intikam planıyla derinden sarsıldılar. Herkesi kaçtığına inandırmayı başaran Emir, kara sevdalılara hayatlarının en korkunç sürprizini yaptı. Deniz’i Zeynep’le birlikte evde bırakarak sinemaya giden Kemal ve Nihan, büyük şok yaşadılar. Âşıklar sinemadayken Deniz’i almak için Kemal’in evine giden Emir, bu anları canlı olarak sinemada Kemal ve Nihan’a izletti. Zeynep’i de bayıltan Emir, Zeynep ve Deniz’i kaçırarak ortadan kayboldu. Ekran başındakileri şoke eden bu anları çaresizce izleyen Nihan büyük bir şokla sarsılırken, Kemal öfkeden deliye döndü.

İşte, Emir’in kusursuz intikam planı:

KOLİVA SÜRPRİZİ

“KARA SEVDA ÇEKENLER GÖZLERİNDEN BELLİ OLUYOR”

Kemal ve Nihan, düğün sonrası evlerine dönerken yollarını Karadeniz şarkılarıyla tanınan ünlü müzik grubu Koliva kesti. Hayatlarının en güzel gecesine doyamayan Kemal ve Nihan’ın horon oynadığı anlar, ekran başındakilere de eğlenceli dakikalar yaşattı. Kara sevdalıları bırakmaya niyeti olmayan Koliva, âşıklar için ‘Gökteki Yıldız Ellidir’ türküsünü söyledi. Mutluluktan ayakları yerden kesilen Kemal ve Nihan da şarkıya eşlik ederek unutulmaz anlarına bir yenisini daha eklediler.

Kemal ve Nihan’ın Koliva’nın şarkıları eşliğinde horon oynadığı eğlenceli anlar:

ZEYNEP BEBEĞİNİN ÖLÜMÜYLE SARSILDI

Emir’i durdurmak isterken kaza geçiren Zeynep, çocuğunu kaybettiğini öğrenmesiyle büyük bir yıkım yaşadı. Emir’le arasındaki en güçlü bağ olan bebeğiyle hayata bağlanan Zeynep’in, acı haberi aldığı anlar, ekran başındakileri derinden etkiledi. Yaşananlardan Emir’i sorumlu tutan Zeynep, Emir’i sözleriyle yaraladı. Oğlunun ölümünden Kemal’i sorumlu tutan Emir ise Kemal’i yok etmek üzere harekete geçti.

Zeynep’in bebeğiyle ilgili gerçeği öğrendiği o anlar:

Kemal ve Emir arasındaki savaşın son perdesinin başlayacağı Kara Sevda’nın yeni bölümü 14 Haziran Çarşamba günü Star TV’de ekrana gelecek.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.