“Dolunay” güçlü oyuncu kadrosu ile yaz ekranına hazır

Yağmur Ünal ve MED Yapım ortaklığında kurulan No Dokuz imzalı, yönetmen koltuğunda Çağrı Bayrak’ın oturduğu Dolunay’da başrolleri paylaşan Can Yaman ve Özge Gürel’e, Hakan Kurtaş, Necip Memili, Öznur Serçeler, İlayda Akdoğan, Türkü Turan, Alara Bozbey, Balamir Emren, Berk Yaygın, Özlem Türay, Emre Kentmenoğlu, Alihan Türkdemir ve Yeşim Gül, Irmak Ünal, Mert Yavuzcan eşlik edecek.

Sürprizli bir aşkı konu alan ve yaz ekranında seyirciyi heyecanlı bir bekleyişe sürükleyecek dizinin eğlenceli tanıtımı şimdiden sosyal medyada konuşulmaya başladı.

Nazlı ile Ferit’in imkansız aşkı

Profesyonel bir aşçı olmak isteyen Nazlı (Özge Gürel), Japon mutfağını öğrenerek kendi restoranını açma hayalleri kurar. Öğrenci evini geçindirmek için ek iş için tanışmadığı patronu Ferit’in (Can Yaman) özel aşçısı olur. Zengin iş adamı Ferit ve Nazlı, çeşitli tesadüflerle yakınlaşır ve imkansız olan bir aşkın kapısını aralar.

YAPIM: NO DOKUZ

YÖNETMEN: ÇAĞRI BAYRAK

SENARİSTLER: KULE DİBİ SENARYO EKİBİ – AYŞEN GÜNSU TEKER-FİKRET BEKLER

OYUNCULAR: CAN YAMAN(FERİT), ÖZGE GÜREL(NAZLI), HAKAN KURTAŞ(DENİZ), TÜRKÜ TURAN(ALYA), BALAMİR EMREN(ENGİN), ALARA BOZBEY(NİLUFER), İLAYDA AKDOĞAN(ASUMAN), BERK YAYGIN(TARIK), NECİP MEMİLİ(HAKAN), ÖZNUR SERÇELER(FATOŞ), YEŞİM GÜL(LEMAN), ÖZLEM TÜRAY(İKBAL), EMRE KENTMENOĞLU(BEKİR), IRMAK ÜNAL(ZEYNEP), MERT YAVUZCAN(DEMİR), ALİHAN TÜRKDEMİR(BULUT)

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.