Kara Sevda’da Kemal, tüm parçaları birleştirerek Asu’nun büyük sırrını öğrendi

Ay Yapım imzalı Kara Sevda’nın dün akşam yayınlanan bölümünde, şüphelerinin peşinden giden Kemal, tüm parçaları birleştirerek Asu’nun büyük sırrını öğrendi. Asu’nun Emir’in kardeşi olduğunu anlayan Kemal, uğradığı büyük ihanetle sarsıldı. Nihan için de şok etkisi yaratan bu haberle pek çok cevapsız soru da cevaplanmış oldu.

Kemal, Asu’nun doğum belgelerine ulaşarak, Asu’nun Emir’in kardeşi olduğunu öğrenmesiyle, tüm parçalar da birleşmiş oldu. Şantajcının da Asu olduğunu anlayan Kemal, en başından beri pek çok gizemin arkasında Asu olduğunu anladı. Kemal’in bu büyük sırrı öğrenmesinin ardından, dizinin hayranları yeni bölümde neler olacağını merakla bekliyor.

İşte Asu’nun ihanetin anatomisi:

Kara Sevda’nın yeni bölümü 12 Aralık Çarşamba günü saat 20:00’da Star TV’de ekrana gelecek.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.