Kanal D’nin yeni dizisi “Tatlı İntikam” başlıyor

Kanal D’nin başrollerinde Leyla Lydia Tuğutlu, Furkan Andıç, Can Nergis, Zeyno Günenç, Kerem Atabeyoğlu ve Ayşenil Şamlıoğlu’nun yer aldığı yeni dizisi “Tatlı İntikam”, 26 Mart Cumartesi ilk bölümü ile ekrana gelecek.

Yapımını D Productions’ın üstlendiği, yönetmenliğini Barış Erçetin’in yaptığı , senaryosu Pınar Ordu ve İlker Arslan’a ait olan “Tatlı İntikam ” oyuncu kadrosu ve eğlenceli hikayesi ile dikkatleri çekiyor.

Çekimleri tüm hızıyla devam eden dizinin hikayesi ise şöyle:

Aşkta bir türlü yüzü gülmeyen Pelin, nihayet şeytanın bacağını kırar ve hayallerindeki erkekle evlenmeye karar verir. Ancak müstakbel damat, nikah günü ortadan kaybolur ve Pelin, aşık olduğu adam tarafından düğününde terk edilir. Ardından, görmüş geçirmiş bir kadın, Pelin’in mutlu olamama sebebini, geçmişte üzdüğü birinin ahından kaynaklandığını söyler. Her şey Pelin’in bu ahın peşine düşmesiyle başlar…

tatli intikam1

Yapım: D Yapım
Yapımcı: Ayşe E. Durmaz
Drama Koordinatörü: Emel Sakarya Aksoy
Uygulayıcı Yapımcı: Ebru Sakal
Yönetmen : Barış Erçetin
Senaryo: Pınar Ordu, İlker Arslan
Görüntü Yönetmeni: Barış Işık
Sanat Yönetmeni: Aynur Topalak
Jenerik Müziği: Güliz Ayla
Müzik: Alp Yenier
Oyuncular: Leyla Lydia Tuğutlu (Pelin), Furkan Andıç (Sinan), Can Nergis (Tolga), Zeyno Günenç (Süheyla), Kerem Atabeyoğlu (Rıza), Hazal Türesan (Başak), Cemre Gümeli (Simay), Çağrı Çıtanak (Bülent), Seren Deniz Yalçın (Ceyda), Bülent Seyran (Necip), Elif Çakman (Havva), Emre Taşkıran (Hakan), Gürsu Gür (Zübeyir), Barış Gönenen (Serkan) ve Ayşenil Şamlıoğlu (Meliha)

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.