gazetemag tv

Kanal D, ünlü senaristler ile güç birliği yaptı

Türkiye’nin kanalı Kanal D kurulduğu günden bu yana gerçekleştirdiği “ilk”lerle sektörün öncüsü oldu.

Bu özelliği ile yıllardır amiral gemi pozisyonunu koruyan Kanal D, şimdilerde bir başka yapı ile adından söz ettirmeye hazırlanıyor.

İçerik üretme konusunda da dizi piyasasına sağlam bir ivme kazandırma hedefinde olan Kanal D
,izleyicinin “ruhuna dokunan” iki önemli senarist ile anlaştı. Sema Ergenekon, Eylem Canpolat. Senarist kimliklerine bundan böyle ek olarak proje tasarım ve yapımcı kimlikleriyle de yeni bir yapıya imza atacaklar.

sema-eylem

Tüm yapım şirketlerinin birlikte çalışmak istediği ikili bundan sonra D grubu ortaklığıyla izleyicileri yeni hikâyelerle buluşturacak.

Gümüş, Sıla, Karadayı, Kara Para Aşk, Lale Devri, Yer Gök Aşk, Melekler Korusun gibi rating rekortmeni dizileri kaleme alan, kendi hayal dünyaları ile karakterlere can veren ünlü senaristler “Türk izleyicisinin nabzını” artık yaratıcı ekipleriyle birlikte tutacaklar.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.