Justin Bieber’a Kylie Jenner’dan “acımasız” bir mesaj geldi

Justin Bieber’ın Instagram hesabını kapatmasının ardından Kylie Jenner’dan “acımasız” bir mesaj geldi. Kanadalı şarkıcı Justin Bieber, eski sevgilisi Selena Gomez ile de ağız dalaşı sonrası Instagram hesabını kapatmasıyla hayranlarını şaşırttı.

Bieber’ın 78,7 milyon takipçili Instagram hesabını kapatmasının ardından 71,6 milyon takipçisiyle Instagram’ın en çok takip edilen beşinci kişisi olduğunu söyleyen Jenner, bu durumdan en karlı çıkan kişi oldu.

Kardashian/Jenner ailesinin en küçük kızı Kylie Jenner, Twitter üzerinden, “Sanırım Instagram’da en çok takip edilen beşinci kişiyim” mesajını paylaştı. Bu mesaj üzerine Bieber’ın hayranları “Çok acımasızsın Kylie” gibi yorumlar yazdı.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.