İyilik Şenliği dördüncü kez Nişantaşı Sanat Parkı’nda!

İyiliğe ve güvene dayalı yeni bir ekonomik sistem öneren Good4Trust’ın Şişli Belediyesi işbirliğiyle düzenlediği İyilik Şenliği, 28 Mayıs Cumartesi günü Nişantaşı Sanat Parkı’nda yapılacak.

Ekolojik ve sosyal açıdan sorumlu üreticiler ile bu ürün ve hizmetleri tercih eden ‘türetici’leri buluşturan Good4Trust‘un, dördüncü kez düzenlediği şenliğe Türkiye’nin çeşitli illerinden gelen 44 üretici katılacak. Doğa dostu üreticilerin, ürünlerini sergileyip çeşitli sunumlar, uygulama ve deneyimleri gerçekleştireceği şenlikte, ayrıca panel, söyleşi ve atölyeler düzenlenecek.

Adil ve doğaya dost üretim yapan ‘üretici’ ve satın aldığı ürünün nereden geldiğini, çevreye zarar verip vermediğini inceleyen, daha çok yerel ürün kullanmaya özen gösteren ”türetici”lerin buluştuğu Good4Trust.org, “çarşı” bölümünde adil ve doğaya dost yöntemlerle üretilen bu ürünleri satışa sunuyor. Platformda ayrıca iyiliklerin paylaşıldığı ve teşvik edildiği bir bölüm de yer alıyor. Good4Trust, böylece platform takipçileriyle birlikte iyilikleri çoğaltmaya ve kişileri sorumluluk almaya davet ediyor.

Geleceğe daha iyi bir dünya bırakmak hayaliyle adil üreticilerin destekleneceği ve iyiliklerin paylaşılacağı şenlik, Şişli Belediyesi desteğiyle, 28 Mayıs Cumartesi günü 10:00-20:00 saatleri arasında Nişantaşı Sanat Parkı’nda gerçekleşecek.

Katılımın ücretsiz olduğu şenlik iyiliğe gönül veren herkese açık. İyilik Şenliği, sosyal medyada #İyilikİçinÜret, #İyilikİçinTüret ve #İyilikŞenliği2022 etiketleri üzerinden takip edilebilecek.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.