İŞTE! Songül Öden’in gizli aşkı!

Söngül Öden ile Arman Bıçakçı arasında bir aşk yaşandığı Duymadık Demeyin programında ortaya çıktı. Daha önce aşk iddialarını yalanlayan Öden’in bu kez ne diyeceği ise merak konusu.

“Gümüş” ve “Umutsuz Ev Kadınları” gibi büyük ilgi gören dizi projeleriyle ünü Türkiye sınırlarını aşan oyuncularımızdan Songül Öden, son yıllarda sadece iş hayatıyla gündeme geliyor. Kerem Alışık’la yaşadığı 8 yıllık beraberliğini 2017’de evlilik planları yaparken noktalayan Songül Öden, geçen günlerde bir dergiye verdiği röportajda “Aşk nedir?” sorusuna “Valla bilmiyorum” yanıtını vermişti. Her ne kadar “aşk nedir bilmiyorum” dese de Songül Öden’in kalbinin 2 yıldır dolu olduğu ortaya çıktı.

blank

Duymadık Demeyin programının özel haberine göre Songül Öden, dünyaca ünlü mücevher tasarımcısı Sevan Bıçakçı’nın ikiz yeğenlerinden Arman Bıçakçı ile beraberlik yaşıyor. Arman Bıçakçı ile Songül Öden’in iki yıl önce bir tiyatro oyununda tanıştığı ifade edildi. Arman Bıçakçı, ikizi Herman ile Samatya’daki Sahakyan Okulu’nda Yetişenler Derneği’nin tiyatro ekibiyle “Kral Dairesi” oyununda rol almıştı. Arman Bıçakçı’nın iki yıldır gözlerden uzak aşk yaşadığı Songül Öden’in lal hayat isimli oyununun galasına da katılıp sevgilisine destek verdiği belirtildi.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.