İŞTE! Burak Özçivit’in Can Feda filmindeki o konuşması

Yeni vizyonda giren Can Feda filminin açılış sahnesini herkes izyebilecek! Burak Özçivit ve Kerem Bürsin’in başrolleri paylaştığı “Can Feda” filminin çok konuşulan sahnesi youtube’a yüklendi!

“Türk askerinin vicdanı kurşundan önce gider” cümlesiyle yola çıkan film, Burak Özçivit’in canladırdığı Özel Tim Komutanı Yüzbaşı Alparslan’ın konuşmasıyla başlıyor. Gerçek olaylardan ilham alınarak kurgulanan “Can Feda” düşman hattının gerisinde, dünyanın en tehlikeli bölgesinde başlıyor.

İşte Özel Tim Komutanı Yüzbaşı Alparslan’ın (Burak Özçivit) konuşması:

“Şu anda düşman hattının gerisindeyiz. Burada öyle sırtımızı yaslayacağımız dost birlikler yok. Dünyanın en tehlikeli bölgesindeyiz. Arkamızdan gelecek binlerce askerimizin hayatı bize bağlı. Bombardıman için işaretleme yapıp ordumuzun geçişini sağlayacağız. İşte o yüzden buradayız, ordumuz için buradayız. Vatan için buradayız. Çok iyi biliyorsunuz, Özel Kuvvetler askeri alınmaz, özel kuvvetler akseri yapılır. Bunun için dünyanın en zor eğitimlerinden geçtiniz. O yüzden buradasınız. O yüzden karşımdasınız. Oradan buradan toplama heriflerin sizin karşınızda hiç bir şansı yok. Hepinizin gözlerinde, yüreğinde o inancı göreceğim. Anlaşıldı mı asker? Gazamız mübarek olsun”.

“Can Feda”da Burak Özçivit, sınır ötesi operasyonunda işgâl ekiplerine karşı canını ortaya koyan Özel bir Tim’in komutanı Yüzbaşı Alparslan’ı canlandırıyor. Kerem Bürsin’in canlandırdığı Jet Pilotu Yüzbaşı Onur’u düşman hattından kurtarmak için başlayan macera, beklemedikleri bir savaşa dönüşüyor!

https://www.youtube.com/watch?time_continue=1&v=DrgbsFDWxyo

Türk askerinin olağanüstü şartlardaki gücünü ve yüreğini anlatan, Burak Özçivit ve Kerem Bürsin’in başrollerini paylaştığı “CAN FEDA” sinemalarda!

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.