Tuba Ünsal, kocasını dünyaca ünlü yıldız Travis Fimmel ile aldatıyor

Gazeteci Mirgün Cabas ile boşanma arefesindeki Tuba Ünsal, dünyaca ünlü yıldız Travis Fimmel ile sabahın ilk ışıklarına kadar eğlendi.

İstanbul Film Festivali’nin 37’nci açılış filmi ‘Lean on Pete’i sunmak için Türkiye’ye gelen ‘Vikings’ dizisinin Kral Ragnar’ı dünyaca ünlü yıldız Travis Fimmel, önceki akşam Asmalımescit Soho House’un bahçesinde Tuba Ünsal’la görüntülendi.

“PAPARAZİLER GİTTİ Mİ?”

Flaşların patlamasıyla rahatsız olan Fimmel, otelin bahçesine kaçtı. Uzun süre ortaya çıkmayan oyuncu, görevlilere “Paparaziler gitti mi?” diye sorduktan sonra Ünsal’la otelin önüne çıktı.

blank
Tuba Ünsal – Travis Fimmel

“BİZİ RAHAT BIRAKIN”

Eşi Mirgün Cabas’la boşanma arifesinde olduğu konuşulan Ünsal ise, gazetecilere, “Bu böyle olmayacak. Bu adam dünyanın her yerinde paparazilerin yoğun ilgisiyle karşılaşıyor. Size poz verelim, siz de bizi rahat bırakın” diyerek Fimmel’le objektiflere gülümsedi.

GECE YARISI OTELDEN AYRILDILAR

Saat 01.00’de otelden ayrılan ikili, ardından Corridor adlı mekana gitti. İçeride samimi olduğu öğrenilen Ünsal ve Fimmel, daha sonra Asmalımescit Nova’ya giderek 05.30’a kadar eğlendi.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.