İŞTE! ‘Big Brother Türkiye’nin 3. haftasının eleme listesi

‘Big Brother Türkiye’nin 3. haftasının eleme listesi; Gökçen, Oktay, İdil ve Yasin’den oluştu.

‘Big Brother Türkiye’ ev halkının yaptığı oylama sonucunda 3. haftanın eleme listesi oluştu. Evden gitmesi en çok istenen ilk isim 7 oy alan Gökçen olurken, 4’er oy alan Oktay ve İdil, ikinci ve üçüncü isimler oldular. Dördüncü isim için ise, Seda ve Yasin’e 3’er oy ile eşit sayıda oy çıktı.

Big Brother, eleme listesine girecek dördüncü ismi belirleme görevini, evin lideri olan Funda’ya verdi. Seda yakın arkadaşı olduğu için onu eleme listesine almak istemeyen Funda, tercihini Yasin’den yana kullandı. Böylece, ‘Big Brother Türkiye’ evinin 3. haftanın eleme listesi Gökçen, Oktay, İdil ve Yasin’den oluştu.

ADAYINIZI DESTEKLEYİN

Bu dört isimden biri, Cumartesi akşamı (19 Aralık) ekrana gelecek haftanın finalindeki elemeyle birlikte ‘Big Brother Türkiye’ evine ve aynı zamanda 1 milyon liralık rekor ödüle veda edecek. Evde kalmasını istediğiniz adayın ismini BBTR mobil uygulamasından ya da cep telefonunuzdan Perşembe günü saat 16.00’ya kadar 6400’a gönderebilir, adayınızı destekleyebilirsiniz.

Yapımcılığını dünyanın en büyük medya prodüksiyon şirketi Endemol Shine Türkiye’nin üstlendiği, sunuculuğunu Asuman Krause’nin yaptığı ‘Big Brother Türkiye’, hafta içi her gün gündüz ve gece kuşağında, Cumartesi akşamları saat 20.00’de, eleme heyecanının yaşanacağı ‘Big Brother Türkiye – Haftanın Finali’ ile Star’da.

BIG BROTHER TÜRKİYE | PAZARDAN CUMAYA| YENİ BÖLÜM | 23:45 |STAR
BIG BROTHER TÜRKİYE | HAFTANIN FİNALİ| 19 ARALIK CUMARTESİ | 20:00 |STAR

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.