Ankara’daki ilk tören Külliye’de yapıldı… Çelengi Oktay bıraktı

Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, 15 Temmuz Anıtı’na çelenk bıraktı, dua etti

ANKARA (İGFA) – 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü dolayısıyla Ankara’daki ilk tören Cumhurbaşkanlığı Külliyesi’nde yapıldı. Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, dönemin Emniyet Terörle Mücadele Daire Başkanı Turgut Aslan’ın da aralarında bulunduğu şehit yakınları ve gazilerle birlikte Beştepe’deki 15 Temmuz Şehitler Anıtı’na çiçek bıraktı, dua etti.

Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, tören alanına şehit yakınları ve gaziler ile yürüyerek geldi.

Oktay, şehit yakını ve gazilerle sohbet etti.

Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay’a, 15 Temmuz Şehitler Anıtı’na bırakacağı çiçeği o gecenin gazilerinden Gülizar Demirci verdi.

https://twitter.com/fuatoktay/status/1547868704532090882

15 Temmuz Anıtı’na çelenk bırakarak dua eden Oktay, daha sonra Millet Camii’ndeki programa geçti. Törende, mehter takımı da 15 Temmuz Marşı’nı seslendirdi.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.