YouTube / gazetemag tv

İŞTE! Ayrılmak üzere olduğunuzu gösteren 5 işaret

İşte ayrılmak üzere olduğunuzu gösteren 5 işaret…

1. Ufak tefek tartışmalar

Hiç kimseyle 7 gün 24 saat yaşamak kolay birşey değil. Bazı yapıcı tartışmalar yaşayabilirsiniz. Ancak son zamanlarda kıyafetleriniz veya cafe seçimlerinizle ilgili sorunlar yaşıyorsanız dikkat edin.

2. Aramayı unutmak

İlk zamanlarınızda gün boyu ‘seni seviyorum’ diye aranmıyorsanız ve akşam için planlar yapmıyorsanız dikkatli olun. Partneriniz 3 saat geciktiyse ve bunu söylemek için aramadıysa şüphelenmenizi gerektirecek birşeyler olabilir.

3.Tarz değişikliği

Partneriniz kıyafetlerine daha çok özen göstermeye başladıysa veya tarzını değiştirdiyse dikkat edin! Bunları yaparken size nasıl göründüğünü sormuyorsa, bunu başkasına soruyor olabilir.

4.Eleştirme

Eviniz, ilişkiniz, yaptıklarınız, ayakkabınız hatta diş fırçalamanız ile ilgili birçok eleştiri yapmaya başladıysa dikkatli olun. Bu tür yıkıcı ve sonuçsuz eleştiriler aranızda bazı şeylerin bittiğine işaret olabilir.

5.Seks yapmamak

Sağlıklı insanlar seks yapar ancak belili zamanla ara verebilirler. Eğer partnerinizde genel olarak bir uzaklık görüyorsanız yolunda gitmeyen birşeyler olabilir. Doğal olandan daha az seks yapıyorsanız ve bunun için haftalarca, aylarca bekliyorsanız birşeyleri atlıyor olabilirsiniz.

Bu işaretlerden birkaçını yaşıyorsanız panik yapmayın! Partnerinizin davranışlarını doğru yorumlayıp ilişkinizi kurtarabilirsiniz. Partnerinizle oturun ve problemli olduğunuz konuları tartışın.

Çözümleyemiyorsanız eğer ayrılığa hazırlıklı olursunuz ancak çözümleme şansınız varsa ilişkiniz düzene girebilir.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.