gazetemag tv

İstanbul’da yazın gelişi Midsommar festival ile kutlandı

Yaz mevsiminin başlangıcı olarak kabul edilen Midsommar Yaz Dönümü festival konsepti, Türkiye’de ilk defa About Nights sunumu ve Profun Creative Events organizasyonu ile geçtiğimiz akşam KüçükÇiftlik Park’ta gerçekleşti.

5000’i aşkın kişinin katılımıyla gerçekleşen ve aşık olacağın festival sloganıyla yola çıkılan Midsommar Festival’de birbirinden etkileyici sahne performanslarının yanı sıra çeşitli aktivite ve atölyeler ile Kuzey Avrupa esintileri hissedildi.

Kadebostany, Roosevelt, Jan Blomqvist & Band, Darius, Jakuzi ve Club Bangkok’un sahne aldığı festivale yoğun ilgi gösteren İstanbullular hep birlikte yaza merhaba dedi.Festivale katılanlar arasında; Ece Seçkin, Gupse Özay, Didem Soydan, RockA grubunun solisti Halil Özüpek gibi isimler vardı.

blank

Kadebostany ve Ece Seçkin’den kulis hatırası!

Sahne öncesi kuliste röportaj veren sevilen sanatçı Kadebostany, Türkiye’yi çok sevdiğini ve burada olmaktan büyük keyif aldığını dile getirdi. Kuliste kendisini ziyaret eden Ece Seçkin ile müzik üzerine sohbet eden Kadebostany, sanatçı ile birlikte hatıra fotoğrafı da çektirdi.

Rengarenk görüntülere ev sahipliği yapan, doğa ve sevginin ön plana çıktığı Kuzey Avrupa’nın en eğlenceli ve en köklü geleneklerinden Midsommar Festival’de katılımcılar dans ve müzik eşliğinde unutamayacakları bir gün yaşadı.

blank

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.