İstanbul Atatürk Havalimanı’nın Millet Bahçesi’ne dönüşümü… CHP yarın için saat verdi

Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Murat Kurum’un Atatürk Havaalanı’nın Millet Bahçesi’ne dönüştürülmesini öngören projeyi açıklaması sonrasında söz konusu projeye CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu’ndan yanıt geldi.

İSTANBUL (İGFA) – CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu bugün sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda “Yarın saat:11.00’de Atatürk Havalimanı’na gidiyoruz. Atatürk’e, doğaya, kente düşman olanlara bir çift sözümüz var. Doğa dostu kurumlar ve kişileri bekliyoruz” yazarak bugünkü Sözcü Gazetesi’nin konuyla ilgili haberini paylaştı.

Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Murat Kurum sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda ise “İstanbul Atatürk Havalimanı’nda yapacağımız Türkiye’nin en büyük millet bahçesi, ilk fidanlarıyla buluşmak için gün sayıyor. Cumhurbaşkanımızın teşrifleriyle yapacağımız fidan dikim töreni için hazırlıklarımıza heyecanla devam ediyoruz” yazmıştı.

https://twitter.com/murat_kurum/status/1525850187159199744

Hatırlanacağı gibi Yargıtay, geçtiğimiz hafta Kaftancıoğlu’nun 4 yıl 11 ay 20 günlük hapis cezasını onamıştı.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.