İlker Kaleli’ye sürpriz doğum günü partisi

Ünlü oyuncu İlker Kaleli, 40. yaş gününü Nişantaşı Zihni’de yapılan sürpriz partiyle kutladı. İlker Kaleli, sevgilisi Sıla ile birlikte geldiği mekanda ailesi ve arkadaşlarının sürpriziyle karşılaştı. Partiye Öykü Karayel, Can Bonomo, Gözde Kansu, Demircan Kaçel, Güntaç Özdemir, Ata Berk Mutlu, Müjde Kızılkan gibi bir çok ünlü sanatçı katıldı.

Ünlü oyuncu İlker Kaleli, gecede sevdiği insanlarla bir arada olmaktan büyük mutluluk duyduğunu belirterek arkadaşlarına teşekkür etti. Başta Sıla olmak üzere birçok ünlü isim sahneye çıkarak şarkı söyledi. Kaleli , sevgilisi Sıla’nın davetiyle çıktığı sahnede “Her Şeyi Yak” şarkısını rock tarzında söyleyerek alkış aldı.

blank

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.