Işın Karaca GÜZELİM ile yaza start verdi

Türkiye’nin en özel kadın seslerinden biri olan IŞIN KARACA, 2016 yılına damga vuracak hitlerlerinin ilki GÜZELİM ile yaza start verdi.

IŞIN KARACA, daha önce Mısırlı şarkıcı YARA tarafından MAGHROUM ismi ile yayımlanan şarkının türkçe versiyonu GÜZELİM ile 17 Haziran Cuma günü müzik severlerle buluştu.

Son derece eğlenceli olan şarkının müziği Jean Marie Riachi tarafından bestelenmiş olup, türkçe sözleri Işın Karaca, Fatih Ertür, Sefa Chesmeberah ve Tuğrul Odabaş tarafından yazıldı.

GÜZELİMin düzenlemesinde ise Işın Karaca’nın kardeşi, prodüktörü ve aynı zamanda menajeri Akın Büyükkaraca ve Firuz İsmailov imzası bulunuyor.
Avrupa Müzik markasıyla Haziran ayında “GÜZELİM”, Eylül ayında da “AŞK” isimli şarkıları yayımlayacak olan IŞIN KARACA, 15.Aralık.2016 da EYVALLAH isimli albümünü sevenleriyle buluşturmak için yoğun konser temposundan arta kalan zamanlarında ekibi ile aralıksız stüdyoda çalışmalarını sürdürüyor.

IŞIN KARACA GÜZELİM ile ilk kez Avrupa Müzik markasıyla karşınızda. Bugün Beykoz Kundura Fabrikasının çatısında Mustafa Özen yönetmenliğinde çekilen, şarkının kendisi gibi eğlenceli video klibi de önümüzdeki hafta itibarıyla tüm müzik kanallarında.

gazetemag.com-isin karaca

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.