gazetemag tv

İrem Helvacıoğlu: Tatlı bir heyecan içindeyim

Güzel oyuncu İrem Helvacıoğlu, bağımsız bir filmde oynayacağının müjdesini verdi.

ATV ekranlarında yayınlanan Sen Anlat Karadeniz dizisinin güzel oyuncusu İrem Helvacıoğlu, bir süre dizilerde rol almayacağını ve dinleneceğini açıklamıştı.

blank
İrem Helvacıoğlu

Geçtiğimiz günlerde görüntülenen güzel oyuncu, bir sinema projesinde yer alacağını söyledi. Bağımsız bir filmde rol alacağını söyleyen ünlü oyuncu İrem İrem Helvacıoğlu, “Oynayacağım karakter hakkında bir açıklama yapılacaktır. Birazcık gizli kalsın, benim açıklama yapmam doğru olmaz. Tatlı bir heyecan içindeyim” dedi ve hayranlarına müjdeyi verdi.

https://www.youtube.com/watch?v=FP0NfJkPU04&t=253s

En çok o sahnede zorlanmış

Geçtiğimiz günlerde bir programa konuk olan güzel oyuncu İrem Helvacıoğlu, “Sen Anlat Karadeniz dizisinde seni en çok zorlayan sahne hangisi oldu?” sorusuna “Tahir’in bizi Rusya’ya göndermek için tekneye bindirdiği ve Vedat’ın bizi yakaladığı sahne beni çok etkiledi. Mehmet Ali’nin beni tekneden saçımdan tutarak indirmesi ve tokat atması gerekiyordu. Ardından sahneleri çekmeye başladık ama defalarca tekrar çektiğimiz için kafam acımaya başladı. Ara verdiğimizde ‘saçım yine çok acıyacak’ diye içimden geçirirken, aklıma bunu gerçekten yaşayan kadınlar olduğu geldi.” yanıtını vermişti.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.