İrem Derici: Düğün dernek şarkılarından gına geldi

İrem Derici, yeni albümü “Sabıka Kaydı” ile Yasemin Şefik’in Best FM’deki programına konuk oldu.

Yasemin Şefik’le sıkı dost olan İrem Derici program boyunca kahkahalar eşliğinde samimi açıklamalarda bulundu.

Uzun zamandır single çalışmalarıyla müzikseverlerle buluşan İrem Derici albüm hikayesini şöyle anlattı;

“Acelem yok. Kimse evinde isyanda değil, İrem Derici şarkı çıkarsın diye beklemiyor. Ben de bu yüzden albüm hazırladım. Uzun uzun çalıştım. Düğün dernek şarkılarından gına geldi. Artık yapmıyorum öyle düğün şarkısı. Şimdi bol bol klip çekeceğim.”

RİHANNA GİBİ TENASÜL YERLERİMİN FOTOĞRAFINI ÇEKMİYORUM!

İrem Derici sosyal medyayı her ne kadar aktif bir şekilde kullansa da ilginç bir açıklamada bulundu.

Her şeyi siliyorum. Telefondan, bilgisayardan ne var ne yok siliyorum. Sadece sahne fotoğraflarım duruyor. Eğer telefonum hacklenirse sadece sahne hallerimi görecek. Öyle Rihanna gibi tenasül yerlerimi çekmiyorum. Ama tikliyim…her şeyden siliyorum!

blank

PSİKİYATRİSTE GİDİYORUM DİYE BENİ NİYE YARGILIYORSUN!

Bir dönem sağlık sorunlarıyla sevenlerini korkutan İrem Derici; ” Terapiste gidiyorum. Üç- dört aydır iyiyim. Daha önce ölü gibi geziyordum.

31 yaşındayım. Zeki beri kadınım. Hayatta mutlu olacak şeyler bulurdum. Ama bir şey oldu. Mutlu olamıyorum bir türlü. Gidip bir uzmanla görüşeyim dedim. İrem Derici psikiyatriste gidiyor diye yargılıyorlar. Grip olan insanı yargılıyor musun?, Kanser olanı yargılıyor musun? Neden ben anoreskiya olduğunda yerden yere vurdun beni … arkadaşım kafanın hastalanması çok daha fena bir şey. Kafa sağlam olmazsa olmaz!” dedi.

ALEYNA TİLKİ ŞARKISI KAMYON ARKASI SÖZÜ!

Yasemin Şefik’in “Twitter’dan şarkı çıkar mı?” sorusu üzerine İrem Derici;

“Emrah ve Aleyna’dan mı diyorsun. Misafir çocuğu gibiydin. Geldin dağıttın gittin. Onların şarkı kamyon arkası sözü Çok akıllıca bir şey yapmış Emrah.

Şarkı çıkmadan bi kaç hafta önce paylaşmıştım. Kamyon arkası sözlere takmıştım kafayı. İnstagramdan hikayelerde kamyon arkası sözlerini yayınladım. Hatta hala duruyor. Bakabilirler. Sonra Aleyna – Emrah şarkısı çıktı.”

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.