Inno, kendine has yemek, kokteyl ve eğlence anlayışı ile Alaçatı’ya damga vurdu

3. senesini dolduran Alaçatı’nın en gözde mekanlarından Inno kendine has yemek, kokteyl ve eğlence anlayışı ile 2021 yaz sezonu tatilcilerin favori mekanı haline geldi. Erkan Kara ve Önder Bekensir’in başarılı programlarıyla Inno, Alaçatı’nın kendini kanıtlamış mekanlarından biri oldu.

Dünya mutfağını harmanlamış ve uzakdoğu birleşimiyle gastro alanında önemli bir yer edindi. Ördek konfi ve lobster öne çıkan birçok ünlü mekanlardan tanınan chef Serdar Koç’un tecrübeli ekibine teslim edildi. Halfmag’in kurucusu Ceren Öztekin’in müziğini üstlendiği kulüp tarafı ise Allen Hulsey, Ali Kuru, Murat Tokuz gibi elektronik müziğin en önemli isimlerinin performans göstereceği Inno kapılarını müzikseverlere açtı. 19:00’da restoran ile başlayıp eğlenceyi ünlü DJ’lere bıraktığı bu günlerde bar şefi Can Tanık’ın yüzlerce kokteylin ürettiği mixoloji üzerine çalışan barıyla adından sıkça söz ettirdi.

blank

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.