Ünlü televizyoncu Serap Paköz’ün son hali olay oldu

Geçtiğimiz ay yüzünü Fransız Askısı adı verilen yöntem ile gerdiren ünlü televizyoncu Serap Paköz, son halini takipçileriyle paylaştı.

Ünlü televizyoncu Serap Paköz, geçtiğimiz ay tıpkı Seda Sayan gibi Fransız Askısı yönetimiyle yüzünü gerdirmişti. Operasyonun hemen ardından paylaşım yapan Paköz, takipçilerine operasyon geçirdiğini duyurmuştu.

Uzun süredir gözlerden uzak olan Paköz, operasyon sonrası son halini “Photoshopsuz” notuyla takipçileri ile paylaştı. 56 yaşındaki sunucunun son halini paylaştığı paylaşımı sosyal medyada olay oldu.

blank

“BAŞKASI GİBİ OLMUŞSUNUZ”

Serap Paköz’ün bazı takipçileri paylaşıma, “Serap Hanım eski haliniz daha güzeldi.”, “Eski haliniz doğaldı, siz zaten güzelsiniz.” “Başkası gibi olmuşsunuz.” şeklinde yorumlar yaptı.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.