İlginç evlilik teklifi! Nurgül Yeşilçay, nasıl evlilik teklifi aldığını anlattı

Oyuncu Nurgül Yeşilçay, 6 yıldır birlikte olduğu yapımcı sevgilisi Necati Kocabay’dan nasıl evlilik teklifi aldığını anlattı.

Nurgül Yeşilçay, BeStyle dergisinin yeni sayısı için objektif karşısına geçti. Rol aldığı “Gülperi” dizisinin gidişatından mutlu olduğunu söyleyen Yeşilçay, özel hayatıyla ilgili de bilinmeyenleri anlattı.

Uzun süredir birlikte olduğu Kocabay ile evlenecekleri haberleriyle sık sık gündeme gelen oyuncu, sevgilisinden nasıl bir evlilik teklifi aldığını anlattı.

ŞARKILI TEKLİF

Yeşilçay, “Bir sabah evdeyiz, benim için yaptığı müzik listesini açtı. Dinliyoruz, gayet normal rutinlerimize devam ediyoruz, sabah kahvesi falan… Bir şarkı çıktı birden. Aaa! Onun sesi! Bana özel şarkı bestelemiş! Şarkı şöyle, sıkı durun! ‘Benimle evlenmen lazım. Ömür boyu ayaklarını ben ısıtırım. Soğanları ben doğrarım. Seni hiç ağlatmam, hep güldürürüm. Sımsıkı sarılırım. Benimle evlenmen lazım…’ Çok romantikti bir andı. Aşkım benim” diye konuştu.

Nurgul Yeşilçay, oğlunu Osman Nejat ile sevgilsiyle tanıştırmıştı.

blank

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.