Cenk Eren ve Işın Karaca harekete geçti!

Ünlü şarkıcı Cenk Eren ve Işın Karaca, Zonguldak’ta seçimi kazanamadığı için yaptırdığı çocuk parkını yıkan muhtar adayına sosyal medya hesabından tepki gösterdi. Eren, parkın oyuncaklarını kendisi satın alarak gönderecek. Işın Karaca da yarısını karşılayarak destek olacağını belirtti.

Başarılı şarkılarıyla adından söz ettiren Cenk Eren ve Işın Karaca, Zonguldak’ta seçimi kazanamadığı için yaptırdığı çocuk parkını yıkan muhtar Mehmet Akyol’a sosyal medya hesabından tepki gösterdi.

Zonguldak’ın Alaplı ilçesine bağlı Yenidoğanlar köyünün 20 yıllık muhtarı Mehmet Akyol’un seçimi kaybedince bir hafta önce yaptırdığı çocuk parkını sökmesine tepki yağıyor.

blank

Parkı yıkmakla kalmayan, muhtarlık binasındaki elektrik sayacı ile bazı eşyalar ve odun kömürünü de alan Akyol’a bir tepki de ünlü isim Cenk Eren’den geldi.

“OYUNCAKLARI BEN GÖNDERECEĞİM”

Cenk Eren, yeni seçilen muhtara Twitter’dan çağrıda bulundu. “Bana ulaşın, çocuk parkı oyuncaklarını ben göndereceğim” dedi.

blank

IŞIN KARACA’DAN DESTEK GELDİ

Cenk Eren’e bir destek de Işın karca’dan geldi. Karaca, Eren’in paylaşımına “Yarısı bizden” diyerek destek verdi.

blank

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.