Hülya Avşar’ın simit çıkışına Deniz Seki’den ısırıklı destek

Şarkıcı Deniz Seki, Hülya Avşar’ın ülke ekonomisiyle ilgili tepki çeken “Gerekirse simit yenecek” ifadeleriyle ilgili olarak “Laf söyleyeni ısırırım” dedi.

Ünlü sanatçı Hülya Avşar, geçtiğimiz günlerde Türkiye’nin ekonomik durumu hakkında yorumlarda bulunarak “Bu saatten sonra simit mi yiyeceğiz?’ falan diyorlar. Gerekirse yenecek ama bu günler de biraz kolay atlatılacak. Biraz bizim bu işi, insanlar olarak bireysel halletmemiz gerekir diye düşünüyorum” ifadelerini kullanmıştı. Şarkıcı Deniz Seki, Avşar’ın tepki çeken sözlerine sahip çıkarak “Hülya Avşar’a laf söyleyenin böyle ayağını ısırırım, elini ısırırım” dedi.

“HÜLYA AVŞAR’A BİR ŞEY DİYENİ ISIRIRIM”

Açıklamalarına devamında ise ünlü şarkıcı, “Hülya Avşar’a laf söyleyenin böyle ayağını ısırırım, elini ısırırım. Hülya Avşar çok özel bir kadındır. Hülya Avşar hakkında konuşanı gerçekten ısırırım yani. Harbi ısırırım ve ısırığım da çok kuvvetlidir” ifadelerini kullandı.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.