gazetemag tv

Hülya Avşar’dan bikinili spor

Hülya Avşar, 2017 yılında vizyona sürmeyi planladığı Selfie filminin çekimleriyle ilgileniyor. Filmde kendi hayatını anlatacak olan Avşar, aynı zamanda kamera arkasına da yine kendisi geçiyor. Hayatına giren erkekleri de anlatacağı filmi için yoğun bir tempoda çalışan Hülya Avşar, bu süreçte sporunu da ihmal etmiyor.

BİKİNİLİ SPOR

Zaman zaman sosyal medya hesabından paylaştığı bikinili fotoğraflarıyla dikkatleri üzerine çeken 53 yaşındaki isim, evindeki şöminesinin önünde spor yaparken çekilmiş bir karesini paylaştı. Bu kareyi farklı kılan özellikse sporunu bikinili yapıyor olması. Hülya Avşar’ın bu gece sporu karesi çok sayıda beğeni aldı.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.