Barack Obama’dan Note 7’ye gönderme

ABD Başkanı Barack Obama yaptığı bir konuşma sırasında Samsung’a göndermede bulundu.

Sözcü’nün haberine göre; ABD Başkanı Barack Obama’nın “Obama Care” ismiyle gerçekleştirdiği sağlık politikaları en fazla tartışılan projelerinden biri oldu. Yaklaşık 1 ay sonra başkanlığı sona erecek olan Obama Obama Care’i değerlendiren bir konuşma yaptı. Konuşma sırasında Galaxy Note 7’ye atıfta bulundu.

ABD Başkanı yaptığı konuşmada, “Obama Care sisteminde eksikler olabilir ama bu sistemin iptal edilmesini gerektirmez. Cep telefonu üreticileri de çeşitli modellerini sürekli piyasaya sürüyorlar ve her telefonda hatalar ortaya çıkıyor. Bu hataları güncellemelerle düzeltip yollarına devam ediyorlar. Hatta bir telefon modeli havaya uçup patlıyor ve yangın çıkarıyor olsa bile bu yüzden cep telefonlarını kullanmayı bırakıp parmakla döndürülüp çevrilen eski ev telefonlarına dönüş yapmıyoruz.” ifadelerine yer verdi.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.